Orgány diecéze 

 


DIECÉZNÍ RADA: (funkční období: 29. 3. 2008 - 28. 3. 2014)
doc. ThDr. David Tonzar, Th.D. - předseda 
Prof. Milan Salajka
RNDr. Ivana Macháčková
RNDr. Jan Jandus
JUDr. Jindřich Pelouch
PhDr. Libuše Benešová
Mgr. Emanuela Blažková
Mgr. Eva Mikulecká
Mgr. Jan Kohout, Ph.D.
Mgr. Daniel Majer
Jan Boček
Miroslav Klimeš
Josef Špak 
 


DIECÉZNÍ REVIZNÍ FINANČNÍ VÝBOR: (funkční období:1. 10. 2006 - 30. 9. 2012)

Ing. Miroslava Studenovská - předsedkyně 
Věra Pohlová - místopředsedkyně
Ing. Lucie Vopálková
Ing. Bohumil Skalka
Mgr. Sylvie Stretti
Mgr. Krasava Machová
Renata Možná
Emílie Bubeníková
Ilona Holcová



DIECÉZNÍ KÁRNÝ VÝBOR:(funkční období:1. 10. 2006 - 30. 9. 2012)

Mgr. Theodor Bogdan Bláha - předseda
PhDr. JUDr. Karel Řehoř
JUDr. Alexandra Svobodová
Mgr. Kateřina Poláková
Mgr. Jan Daniel Došek
Jana Skořepová

  

 
 Stránky Pražské diecéze Církve československé husitské

webmaster: martin.simandl@husiti.cz